Сергей Осолодкин

Заслуженный журналист Украины

Щоб ви так відпочивали, як ви попрацювали

Щоб ви так відпочивали, як ви попрацювали
Минулого тижня депутати Верховної Ради України «підклавши» пересічним громадянам під новорічну ялинку «свиню» зі спокійними серцями поїхали країнами світу зустрічати Різдво та Новий рік...

Як розповідають освічені люди, починаючи з 5 години ранку п'ятниці і у продовж всіх вихідних днів, зали VIP пасажирів аеропортів Бориспіль та Київ були переповнені політиками: депутатами від різних фракцій, першими особами Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента.

Хтось чартерами, а хтось звичайнісінькими рейсовими літаками (але всі дуже поспішаючи) відлітали святкувати Різдвяні та Новорічні канікули до країн, які знаходяться подалі від «рідної», «любимої» і такої «незалежної» (як вони зазвичай називають її публічно) України.

Кажуть, що особлива штовханина серед VIP пасажирів була у п'ятницю на вранішні рейси до Риму, Мілану, Франкфурта, Мюнхена, Амстердама, Парижу, Берлину, Вени... Дехто із «покірних слуг народу» поспішав доставити чарівних панянок на вранішню месу у Ватикан.

«Невже серед депутатів так багато католиків», - здивовано запитаєте ви? Поспішу вас заспокоїти, поки що ні. Хоча, якщо думка Турчинова щодо Григоріанського календаря як шлях до Європи, знайде живу підтримку, то, хто його знає, чим все це може скінчитися.

А поки відвідини Ватикану це не більше ніж «паломництво» до місця модної тусовки. Панянки наших депутатів (тут маються на увазі не дружини) ще кілька тижнів тому закупили нові вбрання і приготувалися демонструвати новинки Французької моди. Все запланували, і тут тобі маєш, такий облом, пацанам – бюджет голосувати треба (довелося відліт відкладати на цілих два дні).

Напруження були й під час диспетчеризації рейсів у бік Туманного Альбіону. Кажуть, що кілька депутатів та міністрів дуже чортихалися через те, що можуть «не встигнути у Букінгемський палац» на «зустріч» з англійською Королевою. Звичайно ж, що сама Єлизавета ІІ їх не запрошувала, але квитки, які вони придбали аби бути присутніми при промові привітання августейшої особи коштували чималих грошей, і викидати їх на вітер вони не мали жодного наміру.

Працівники летовищ пошепки розповідають: чого тільки не довелося їм наслухатися... Заради одного з поважних «демократів», який як правило суворо бореться із корупцією стоячі на трибуні ВРУ, а потім голосує так, як того хоче його господар, було навіть затримано кілько рейсових літаків, коли його чартерний борт повернувся практично із злітної смуги, у зв'язку із тим, що хтось із його супутників забув у VIP кімнаті «пудреницю».

Злет відмінили за секунду до відриву, під час набору швидкості. Всі інші літаки змушені були зупинитися на рульожних доріжках, кільком літакам у повітрі було терміново відмовлено у дозволі на посадку відмінено посадку і вони пішли на додаткові кружляння навколо аеропорту: на землі «надзвичайна ситуація».

Працівники однієї із диспетчерських аеропорту переконують, що на власні вуха чули яскраво забарвлений голос у службовому ефірі радіо наземного диспетчера по рулінню, який обіцяв всіх «скотиняк» відправити у довічну відпустку, якщо йому не дадуть злетіти одразу ж.

З цього приводу й довелося затримати всі рейсові літаки й віддати зальотну смугу у якості рульожної доріжки «борцю» за народ, який змінивши дешевий костюм від фабрики «Більшовичка», на дорогий літак, став звичайнісіньким «окупантом».

У другий половині дня неділі ситуація стабілізувалася. Наші з вами «слуги» покинули територію України. Кажуть, що ще кілька відльотів, які заплановані на понеділок і першу половину дня вівторка вже не складуть ніякої напруги для диспетчеризації аероруху (ну якщо хтось знову не забуде свого коханця у кімнаті для відпочинку).

Наші слуги напрацювавшись досхочу – полетіли відпочивати. Відтепер до 26 січня у них канікули, а у нас з вами головний біль – чого чекати від прийнятого бюджету? Яких саме «хряків» заклали депутати поспішаючи на літовище? Чого «наколядували» у ніч перед католицьким Різдвом? Не для себе, а для держави, для своїх «господарів».

Після 20 січня слід очікувати «контролерів» з МВФ, які нам розтлумачать, як ми повинні бути щасливі й вдячні, що у нас є такий Уряд, Рада і Президент, які так турбуються про нас, невдячних...

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів