Нові обличчя президента?

У травні 2019 року Україна зробила свій вибір - оновлення влади. Володимир Зеленський, який отримав безпрецедентний результат, уособлює собою надії українців на те, що політик може бути чесним і порядним.

На жаль ті, хто підбирав Володимиру Зеленському кандидатів на місцях, зробили «Слузі народу» справжню ведмежу послугу.

По 186 округу в Херсонській області від «Слуги народу» балотується дехто Олексій Ковальов - безпартійний засновник аграрного підприємства, за освітою - юрист. Як виявилося, за свою поки ще не надто тривалу трудову діяльність Олексій примудрився «наколобродити» саме за основною спеціальністю.

Є в Херсонській області комунальний заклад «Голопристанський геріатричний пансіонат». Займається він вкрай важливою і відповідальною роботою - доглядом за літніми людьми, за якими, з якихось причин, не можуть доглядати їх рідні і близькі. Як правило, в пансіонаті знаходяться люди небагаті, часто - покинуті рідними, або ті громадяни, які опинилися у важких життєвих обставинах.

Багато з них і зовсім страждають різними розладами, через які не цілком усвідомлюють, де вони і що з ними відбувається. Олексій Ковальов раніше працював в цьому самому пансіонаті. І результати його роботи призвели до порушення кримінальної справи.

Так, за час роботи Олексія Ковальова цілий ряд постояльців, самі того не знаючи, стали засновниками і директорами комерційних підприємств. Деякі дізнавалися вже від співробітників поліції про те, що стали приватними підприємцями. Інші «щасливчики» і зовсім займалися експортом та імпортом, а також відшкодуванням ПДВ.

При цьому пенсіонери, які отримують лише мінімальну пенсію, незрозумілим чином вносили в статутні фонди сотні, а іноді і мільйони гривень. Багато створених таким чином підприємств відрізнялися однією особливістю - вони отримували великі суми грошей, переводили їх в готівку, а потім переставали працювати. Зрозуміло, «забувши» заплатити податки.

Що характерно - саме Олексій Ковальов займався, власне, процедурою реєстрації підприємств. Не дивно - адже паспорта пенсіонерів зберігалися в сейфі адміністрації пансіонату. Багато «господарів підприємств» вже померли, так і не дізнавшись, що на схилі свого життя вони стали великими бізнесменами, які «орудували» мільйонами.

Кримінальна справа під номером 12015230000000405 наближається до свого логічного завершення. Ось і довелося Олексію терміново балотуватися до Верховної Ради: на щастя, Олексію вдалося «влаштуватися», під виглядом «нового обличчя», в «Зе-команду».

І до цього моменту читач може подумати, що ця стаття - звичайна передвиборна «агітка». Обмовили, мовляв, хорошу людину. Але це не так. Будь-який бажаючий має можливість відкрити Державний реєстр судових рішень та за вказаним вище номером знайти 39 рішень, пов'язаних з розслідуванням - в яких, в тому числі, можна знайти і зазначені вище факти.

Наприклад, в ухвалі суду від 29.05.2015 року можна побачити свідчення двох свідків, які розповіли, як юрист пансіонату Олексій Ковальов в один прекрасний день відвіз їх до нотаріуса і переконав підписати якісь документи. Що це були за документи, свідки дізнались лише від працівників поліції: виявилося, що вони створили підприємство, яке потім «відмило» кілька мільйонів гривень.

Зрозуміло, якщо Олексій Ковальов стане народним депутатом України, всі ці кримінальні справи будуть закриті. Якщо не стане - то, цілком може бути, що наступні п'ять років молода людина проведе не під куполом парламенту, а за тюремними гратами...

kherson.net.ua

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон