Вчитель з Херсона став фіналістом премії "Ранкові зорі"

Вчитель, Херсона, фіналіст, премії, “Ранкові зорі”
Викладач географії Артем Горобець здобув звання "Інноваційний учитель".

Ця премія виникла з бажання видавництва «Ранок» підтримати вчителів, що стоїчно продовжують свою справу, рухаються вперед, навчають і навчаються. В 2024 році її провели вперше і кількість заявок від учасників здивувала - їх налічили 1263!

Згідно з умовами участі кожен український вчитель, який використовує підручники видавництва “Ранок” у своїй роботі, міг розказати свою історію та стати переможцем в одній з 5 номінацій.

«Незламна вчителька»
«Учитель наставник»
«Інноваційний учитель»
«Учитель новатор»
«Результативна вчителька»

Артем Горобець, вчитель географії з Херсонщини переміг у номінації “Інноваційний вчитель”.
Довгий час він жив в окупації, де проводив мітинги на підтримку України. Через це росіяни неодноразово викликали його на "виховні бесіди". Дехто з його колег почав співпрацювати з загарбниками. Пан Артем натомість продовжував робити те, що любить і вміє, – навчати дітей.
Однак після того, як погрози почастішали, йому все ж довелося виїхати з рідного села й перебратися до Києва. Зараз учні Артема Горобця є лауреатами й переможцями низки українських і міжнародних конкурсів та олімпіад, а сам він — автор багатьох підручників і посібників із географії, курсів підвищення кваліфікації, розробник такого методу навчання, як топонімічна соціалізація. А ще він тренер НУШ із навчання вчителів, експерт з аудиту закладів освіти й оцінки навчальних підручників і тренер від ОБСЄ з прав людини, недискримінації та гендерної рівності.

Переможцем номінації «Зірковий учитель» став Микола Тарасюк, який отримав виграш у розмірі 25 000 грн! Доречі, всі переможці отримали сертифікати та грошову винагороду в розмірі 10 або 25 тисяч гривень, а загальний фонд премії склав 100 тисяч гривень.
Фіналістами премії в інших номінаціях стали:
 • «Незламна вчителька» – Оксана Обідченко;
 • "Учитель-наставник" - Дмитро Луп’як
 • «Учитель новатор» – Богдан Завидовський;
 • «Результативна вчителька» – Ірина Смовська.
Окрім того, спеціальними відзнаками в категорії «За крок до ...» та грошовою винагородою в розмірі 5 тисяч гривень журі вирішили нагородити півфіналістів, історії яких нікого не залишили байдужими:
 • За крок до номінації «Незламний вчитель» — Ірина Оніщенко;
 • За крок до номінації «Учитель наставник» — Вікторія Биркович;
 • За крок до номінації «Інноваційний вчитель» — Дарина Шкабура;
 • За крок до номінації «Вчитель новатор» — Інна Ободзинська.
Відзнаки-заохочення також отримали інші учасники:
 • Геннадій Савчук — номінація «Problem solving»;
 • Микола Голубев — номінація «Креативний вчитель»;
 • Наталія Назаренко — номінація «Підтримка вчителя»;
 • Артур Луцук — номінація «Молодий учитель».

Команда видавництва та запрошені експерти привітали переможців і подякували їм за їхню роботу в умовах війни, а також запевнили, що працюватимуть над тим, аби провести ще одну премію «Ранкові зорі» наступного року.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон