Олександр Голобородько

Майже три десятиліття працював в обласній газеті «Наддніпрянська правда». Тривалий час був редактором всеукраїнської газети «Дачник». Член НСЖУ. Інтереси: краєзнавство, екологія, фото. Народився 23 грудня 1948 року у с. Станіславі Білозерського району.

У Херсоні є простір де комфортно і людям і птахам

У Херсоні є простір де комфортно і людям і птахам
Два роки не був у головному павільйоні херсонського Центрального ринку. Виявляється, за цей час увесь його корпус, фактично, оновився!

По-перше, всередині величезного приміщення, на площі у 3400 квадратних метрів, виросло сучасне, ефектне, комфортне торгівельне містечко! Тут на херсонців та гостей міста чекає велике розмаїття м′ясної та іншої продукції Херсонщини!

Окремої уваги заслуговує реконструкція даху павільйону у комплексі з утепленням, що дозволило суттєво поліпшити комфорт і торговельників, і покупців. Отже, влітку, у спеку, тут прохолодно, а в холодні пори року – тепло.

Про цю важливу деталь комфорту, із вдячністю до керівництва ринку, сьогодні чув не від однієї із працівниць: раніше приміщення потерпало від значного перепаду температур, значної вологості, взимку продавці простуджувались, мерзли (дехто, для утеплення, одягав навіть лижні костюми, але й це не завжди допомагало).

Завдяки вітражам у східній частині павільйону, численним великим боковим вікнам, у приміщенні вельми світло – і це, знову ж таки, риса комфорту. А ще – на даху встановлені сонячні панелі, що дозволяє постачати до електромережі «зелену енергію»…

«А який стосунок до павільйону мають птахи?», – запитаєте ви. Безпосередній. Рівноправною родиною величезного ринкового колективу стало… трійко голубів. Вони тут – СВОЇ: залітають до павільону, мов додому, повагом ходять поряд із покупцями. Це загальні улюбленці, багато хто із продавців, потроху, їх підгодовують.

Мені так хотілося, щоб голуб-тато, за яким я ходив павільйоном, відслідковував його повітряні траєкторії, фотографував, сів на якусь ятку, наблизився до продавця, і трішки потоптався біля нього (голуби тут нерідко, не боячись, підлітають до людей). Значить, голубам із людьми добре.... В якусь мить здалося, що у верхній частині павільону, мов у небі, замерехтіли помахи пташиних крил…

Фото автора
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів