ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

Дементий Белый
Дементий Белый

Дементий Белый: Решать кому в Херсоне быть городским головой, должны только избиратели на честных выборах

Такую твердую позицию, в комментарии последних событий изданию «Набережная», высказал руководитель Херсонского областного отделения Комитета избирателей Украины Дементий Белый.
Дементий Белый
Дементий Белый

Виборчі комісії На Херсонщині: перевага за пропрезидентськими партіями

Як відомо, 6 вересня ЦВК створили територіальні виборчі комісії обласного, районного та міст обласного значення. На Херсонщині були створені 23 виборчі комісії (Херсонська обласна, вісімнадцять районних та чотири міських – у Херсоні, Каховці, Новій Каховці та Голій Пристані).
Дементий Белый
Дементий Белый

Эпоха переименований в Херсоне

Эта эпоха началась в Херсоне ещё в начале двадцатого века. Тогда, с распространением народного просвещения было решено, что и название улиц должно воспитывать и пробуждать «хорошее, доброе, вечное».
Дементий Белый
Дементий Белый

Все еще впереди…

Так было на протяжении этих двух месяцев в Херсоне: мы выучили слова гимна, освежили в памяти свой родной украинский язык, проявили свою инициативу, самоорганизацию и волю к победе.
Дементий Белый
Дементий Белый

Більшість депутатів не бажає контролю херсонців за витратами комунальних коштів на капітальні ремонт

Драматичним виявилося голосування депутатами Херсонської міської ради за "Порядок здійснення членами територіальної громади міста Херсона контролю за проведенням капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків за рахунок коштів міського бюджету".

ІНШІ АВТОРИ

ІНШІ АВТОРИ
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон