Андрей Дмитриев
Депутат Херсонского городского совета, предприниматель

Чи є у нас час чекати другий тур виборів міського голови Херсона?

Чи є у нас час чекати другий тур виборів міського голови Херсона?
Незабаром на Херсонщині місцеві вибори. Діючий міський голова Херсона вже пакує валізи, а депутати сфотографувалися на «дембельський» альбом та займаються передвиборчою кампанією. Нагальні питання життєдіяльності міста для них відійшли на другий план.

Але, не дивлячись на це, місто продовжує жити своїм повсякденним життям, а житлово - комунальне господарство потребує постійної уваги та прийняття рішень. Також існують питання, які необхідно вирішувати терміново.

Наприклад, готовність до початку опалювального сезону, AT «Херсонська ТЕЦ» викликає великі сумніви, щодня продовжують зупинятися ліфти у багатоповерхових будинках та ін.

Карантин теж вносить свої корективи. На теперішній час наше місто знаходиться у «помаранчевій зоні», а у разі потрапляння до «червоної» складаються особливі умови роботи міської інфраструктури, транспорту. Буде введено дистанційне навчання в закладах освіти.

Під велике питання може попасти і проведення другого туру виборів міського голови. І на невизначений період при владі залишиться старий міський голова, який вже не може та не хоче контролювати ситуацію.

Багато хто із нас вже визначився із тим, за кого віддасть свій голос у другому турі. Так чому не зробити цей вибір ще в першому та надати можливість новому міському голові приступити до виконання своїх обов'язків і покласти відповідальність за місто на нього і його команду!

Я впевнений, що в другому турі, якщо він буде, ми будемо обирати між Колихаєвим та Сальдо. Так, я підтримую ІГОРЯ КОЛИХАЄВА, і розумію, що не всі такої ж думки.

Але особисто для мене це, як боротьба між минулим та майбутнім; між розвитком міста та його подальшою консервацією і занепадом. І такої думки багато молодих, дієвих людей, які живуть у нашому місті та які мають надію на те, що місто почне розвиватися. І я хочу, щоб їх надії та сподівання стали реальністю, хочу щоб ці люди не їхали за кордон, або в інші міста у пошуках кращої долі.

Давайте будемо відповідальними і 25 жовтня зробимо свій, ПРАВИЛЬНИЙ вибір! Адже часу чекати на результати другого туру в нас немає!

З повагою, Андрій ДМИТРІЄВ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів