Новости Херсона, последние события Херсонцы

Новини Херсона та області

Все новости Херсона на нашем сайте. Получайте самые свежие новости Херсона. Мы представляем широкое и объективное освещение тем Херсона. Репортажи и интервью, а также новости спорта и досуга в Херсоне

ТОП-НОВОСТИ

<>
НОВИНИ
Мозаїка літературної Херсонщини

Мозаїка літературної Херсонщини

Під такою назвою доцент кафедри української й слов’янської філології та журналістики Херсонського державного університету Василь Загороднюк упорядкував та видав антологію творів херсонських письменник
Мэр Херсона лично проверил новое футбольное поле

Мэр Херсона лично проверил новое футбольное поле

Сегодня, 19 сентября к Дню города в Херсоне открыта новая современная спортивная площадка европейского уровня уже открыта для херсонцев: парк «Херсонська фортеця» (со стороны ул.Университетской).
Режисер з Херсонщини працює у Голівуді

Режисер з Херсонщини працює у Голівуді

Народився на Херсонщині, працює у Голівуді. Режисер Вофка Соловей переїхав до Америки, щоб створювати музику для фільмів, а тепер сам знімає кіно.
Різні обличчя одного маяка на Херсонщині

Різні обличчя одного маяка на Херсонщині

Острів Бирючий на Херсонщині дуже підступний для кораблів - він плаский, його обриси зливаються із морем, тому побачити землю можна лише за лічені метри до зіткнення.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів