«Моє здоров’я – в моїх руках»

Проект з такою назвою стартував у Херсоні. Цей проект покликаний привернути увагу нашої громади до проблем збереження жіночого здоров'я.

Збереження репродуктивного здоров'я населення в Україні сьогодні виходять за рамки суто медичної проблематики і стає загальнодержавною проблемою, особливо з урахуванням невтішної демографічної ситуації.

Особливої уваги потребують дівчата-підлітки через те, що стан репродуктивного здоров'я майбутньої матері формується в дитячому і, що особливо важливо, - в підлітковому віці.

Саме на роботу з дівчатами націлений проект Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова "Моє здоров'я — в мої руках", з яким вона стала переможцем 13 раунду Конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевою громадою «Бібліотеки і охорона здоров'я» у межах програми «Бібліоміст».

Офіційним партнером бібліотеки у здійснені проекту став фонд громади Херсона «Захист».

Проект триватиме з грудня 2013 року по березень 2014 року. Бібліотека отримає цілий комплекс мультимедійного обладнання, яке допоможе підняти на вищий щабель діяльність книгозбірні з популяризації здорового способу життя і поширення знань про збереження здоров'я в громаді.

У бібліотеці діятиме інформаційний майданчик з питань охорони здоров'я жінок з доступом до Інтернет-ресурсів, лінією он-лайн-консультування, відкритий для всієї громади.

Днями у книгозбірні розпочав роботу дівочий клуб «Камея» для учениць Херсонського ліцею Херсонської обласної ради. Це дівчата з сільських районів Херсонської області, які почали самостійне життя, адже знаходження у ліцеї - цілодобове.

Впродовж трьох місяців на них чекають зустрічі з медиками і психологами, вони будуть учасницями тренінгів з ІТ-технологій, практичних занять у недільній школі здоров'я, оволодіють навичками фотозйомки, пілатесу та основ самооборони.

Ще у планах клубу багато справ, які можуть зацікавити молодь і привернути увагу громади до проблем збереження жіночого здоров'я – флеш-моб, виготовлення і поширення соціальної реклами, організація фотовиставки тощо.

20 грудня у бібліотеці відбулося перше засідання клубу. Наступна зустріч відбудеться уже у січні після зимових канікул.

Лариса Польська

Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Полный запрет наложен на комментарии, которые содержат угрозы, оскорбления, нецензурную лексику, а также спам и рекламу. За содержание комментариев администрация сайта ответственности не несёт.

Защитный код Обновить

Средневековье на Херсонщине
Ознакомиться с реконструкцией вещей быта, примерять доспехи и костюмы и даже выстрелить из средневекового лука можно в музее живой истории «Олешье»...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net