Кринки залишаються епіцентром боїв, на лівому березі Херсонської області

кринки,лівий берег,херсонська область,плацдарм

Кринки залишаються епіцентром боїв, на лівому березі Херсонської області, де наша морська піхота — реальні титани — кров’ю пише історію Корпусу морської піхоти ВМС ЗС України. Переважно ворожою. 70-та дивізія росіян силами 70-го мотострілецького полку за підтримки то одних, то інших намагається відвоювати Кринки, але кожного разу щось іде не за планом. Колосальні втрати людей, бронетехніки.

Ворог мусив пару тижнів тому провести цілу операцію з евакуації битих танків і БМП з поля бою та його околиць. Така активність — очевидна ознака браку бойових машин для подальших атак.

Нашим там також нелегко: Дніпро та протоки замерзли, постачати будь-що й забирати поранених — вкрай складна задача. Тим паче — розширяти плацдарм. А це слід зробити, щоб відігнати ворога, який бажає стріляти по мирних містах і селах на правому березі. Збиття декількох бомбардувальників й аж цілого літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50 , ураження повітрянного командного пункту ІЛ-22 суттєво полегшує життя й оборонцям плацдарму, й усім, хто на правому березі.

Віктор Кевлюк, експерт Центру оборонних стратегій

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон