Віталій Вибранський: Херсонщина має величезний спортивний потенціал, який необхідно розвивати

Вибранський, бокс, управління
Нещодавно в Херсонській обласній державній адміністрації було створено управління фізичної культури, молоді та спорту. Очолив його віце-президент Херсонської обласної федерації боксу, голова благодійного фонду «Спортивний Херсон» Віталій Вибранський.

- Які цілі ставиш перед собою на посаді начальника управління?

Ціль на цій посаді може бути лише одна – розвиток спорту та підтримка молодіжних ініціатив на Херсонщині. Це величезний об’єм праці, якої вистачить на багато років боротьби та досягнень.

Наразі однією з найважливіших завдань для Херсонської області є збереження її людського потенціалу. Ми маємо багато талановитої молоді, яка просто їде в інші області або навіть країни в пошуках кращої долі. Таким чином ми лишаємо себе майбутніх успішних людей, які б розвивали регіон, виступаємо лише донорами для інших.

Херсонщина має давні спортивні традиції та величезний потенціал розвитку. Але деякі механізми та процеси рухаються ще застарілими радянськими шляхами. Необхідно продовжити оновлювати систему спорту. Робити її сучасною та спрямованою на результат.

Також важливим чинником є триваюча другий рік поспіль епідемія коронавірусу. Карантинні обмеження всередині країни, складності у проведенні та участі міжнародних змагань – все це йде також не на користь спортивним результатам. І, звісно, спорт необхідно популяризувати, висвітлювати досягнення кращих його представників, щоб вони були прикладом для оточуючих.

Інша важлива складова майбутньої роботи управління – підтримка та розвиток молодіжних ініціатив. Саме молодь є найбільш прогресивною та схильною до інновацій, впровадження всього сучасного частиною суспільства. Цей потенціал варто максимально задіяти для максимального розвитку всіх сфер життя області.

- Після шести років в Херсонський обласній федерації боксу не шкода було її залишати?

Дійсно, для мене це був дуже важливий та насичений період життя. Багато чого вдалося зробити. Дещо лишилося в планах і, сподіваюсь, буде втілено в життя в майбутньому. Я щиро вдячний президенту Херсонської обласної федерації боксу Олександру Трутнєву за співпрацю і багато корисного досвіду, який я отримав на посаді його заступника. Це дало мені можливість вивчити спортивне життя з середини, його адміністративну сторону.

Наразі федерація стабільно досягає все нових значних спортивних результатів. Минулого року херсонські боксери завоювали три медалі чемпіонатів Європи, Максим Галінічев був визнаний кращим боксером Кубку України серед еліти. Вже в цьому році Херсонщина має перспективи участі наших представників у чемпіонатах Європи та Світу, а також реально може претендувати на отримання на отримання Олімпійських ліцензій в трьох вагових категоріях.

Дуже приємно було відчувати себе частиною такого потужного колективу, але в житті варто не боятися робити кроки на новий рівень. Ще з часів створення благодійного фонду «Спортивний Херсон» моя діяльність вже не обмежувалась боксом. І перехід на державну службу став цілком логічним продовженням цього процесу.

- Не боїшся перетворитись на чиновника, для якого бюрократія замінить спорт?

Звісно, ні! Для мене посада – це інструмент бути корисним спорту та розвитку молоді. В жодному разі не «крісло заради крісла». Тому сприймаю я її, перш за все, з позиції що я можу корисного дати галузі. І формалізація управління, дійсно, необхідна. Але виключно в межах досягнення поставлених цілей.

І, звісно, я не планую припиняти займатися спортом сам. Колись він змінив моє життя, зробив із хворобливого хлопчика людину, яка здатна бігати десятки кілометрів, займатися різними видами спорту і вже давно забула за хвороби. І я все життя намагатимусь віддячити спорту за це. Тренуватися сам і пропагувати його серед людей. Адже бути здоровим – це добре!

BEST IN KHERSON
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон