Херсонські веслувальники вибороли низку нагород на чемпіонаті України U-23

Херсонські, веслувальники, вибороли, низку, нагород, чемпіонаті, України, U-23, Спортсмени з Херсонщини, Херсонські веслувальники, показали, високі, результати, чемпіонаті України, академічного веслування, Києві

Херсонські веслувальники показали високі результати на чемпіонаті України серед молоді до 23 років з академічного веслування, який проходив у Києві.

Спортсмени з Херсонщини вибороли низку нагород, успішно виступивши в індивідуальних та командних дисциплінах.

Олександр Іванов став одним із найрезультативніших учасників змагань. Він здобув «срібло» у чоловічій парній одиночці (М1х), а також дві золоті медалі - у чоловічій парній двійці (М2х) та чоловічій парній четвірці (М4х).

Ще одну вагому частину нагород для області принесла Туанна Шенен. Вона виборола золоту медаль у жіночій розпашній двійці без стернового (W2-), а також «срібло» у жіночій парній четвірці (W4x).

Підготовкою спортсменів займалися заслужений тренер України Андрій Олефіренко, а також тренери Артем Мороз і Сергій Резніков.

Херсонські веслувальники вкотре підтвердили високий рівень підготовки та гідно представили область на всеукраїнській арені.








© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон