На Херсонщині вперше після звільнення правобережної частини області відбувся Кубок області з футболу серед громад, який пройшов під гаслом «Єдність, Стійкість, Відновлення».
У турнірі взяли участь шість команд із різних громад регіону. Матчі видалися напруженими та емоційними, з яскравими ігровими моментами та боротьбою до фінального свистка.
За підсумками змагань бронзові нагороди виборола команда Білозерської громади, «срібло» здобули футболісти Великоолександрівської громади, а переможцем і володарем Кубка стала команда Херсонської громади.
Окремо організатори відзначили кращих гравців у індивідуальних номінаціях - воротаря, захисника, бомбардира та найкращого футболіста турніру.
Організатори подякували учасникам за гру та відзначили внесок профільних асоціацій у проведення змагань, а також висловили сподівання на продовження футбольних зустрічей у майбутньому.








