Людей мають прикрашати не набиті гаманці, а конкретні справи

Молоді, активні та цілеспрямовані. Захищати інтереси людей в парламенті мають саме такі люди, переконана народний депутат України п'яти скликань Катерина Самойлик.

Жителі селища Мирне погоджуються, сьогодні не той час коли треба вірити порожнім обіцянкам та продавати свої голоси за гречку. Людей мають прикрашати не набиті гаманці а конкретні справи.

Наш Максим, саме так місцеві жителі Каланчацького району називають депутата Скадовської міської ради Кравцова Максима. Вони переконані його енергійності та наполегливості вистачить, аби відстоювати позицію народу.

Херсонщина сьогодні стала прифронтовою зоною, і селище Мирне як і більшість населених пунктів Чаплинського та Каланчацького району відділяють від кордону лічені кілометри. Окрім постійного страху з яким люди живуть останні місяці додається й чимало проблем.

Як помічник народного депутата України Кравцов Максим не лише вислуховує проблеми людей, а й готує на їх основі депутатські звернення для озвучення їх в парламенті та подальшого вирішення.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон