Об'єднатися в КОАЛІЦІЮ МИРУ

Закликав всі опозиційні сили в нашій країні Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін

«Всупереч власним передвиборчим обіцянкам Президент Петро Порошенко не зумів забезпечити відновлення миру в Україні. Саме гарантуючи припинення жахів кровопролиття та громадянського протистояння, на виборах 25 травня він заручився підтримкою більш, ніж 50% виборців, в тому числі і жителів південних і східних регіонів, тих хто послідовно виступав за мирне вирішення конфлікту на Донбасі. Однак, розігрування ура-патріотичної карти завело ситуацію в глухий кут», - зазначив Сергій Ларін.

Він підкреслив, що протистояння в Донецькій і Луганській областях переросло в повномасштабну війну з тисячами жертв і руйнуванням економіки найбільших регіонів.

«Порошенко не зміг провести результативні переговори на міжнародній арені та забезпечити реальний діалог всередині країни. В результаті ми зіштовхнулися із загрозою повномасштабного зовнішнього вторгнення, перед обличчям якого влада демонструє повну нездатність до дій. Ситуація «ні війни, ні миру» далі не може продовжуватися», - підкреслив політик.

«Ми вимагаємо терміново скликати засідання Верховної Ради за участю представників органів місцевого самоврядування для прийняття рішень, котрі як забезпечать захист від зовнішньої агресії, так і допоможуть прийняти Національний план примирення. Цей план має включати в себе, в тому числі, і давно обіцяну реформу місцевого самоврядування з введенням виборності губернаторів, надання значно більших прав територіям та надання на регіональному рівні офіційного статусу російській мові, і гарантії врахування думки всіх областей при виробленні зовнішньо-та внутрішньополітичного курсу», - заявив Сергій Ларін.

На його думку, Верховна Рада також повинна звернутися до міжнародного співтовариства із закликом ввести на Донбас миротворчі війська і поліцейські сили ООН для запобігання військового конфлікту і забезпечення ефективного контролю українсько-російського кордону.

«Криза в Україні загрожує найважчими наслідками Європі і світу. Українська влада з ним не справляється. Настав час включатися іншим силам у боротьбу за мир і збереження України», - зазначив Голова виконкому Партії розвитку.

«У цих трагічних умовах вважаємо проведення дострокових парламентських виборів небезпечною авантюрою. Організовувати битву за владу, коли йде битва за виживання і єдність країни - безвідповідальне рішення. Але якщо президент пішов на такий крок і ініціював створення під своїм ім'ям «коаліції війни», ми закликаємо всі опозиційні сили об'єднатися в КОАЛІЦІЮ МИРУ.

Разом ми повинні стати виразниками настроїв тих громадян України, які виступають проти кровопролиття і подальшої дестабілізації, які бачать як корупція і непрофесіоналізм влади, що списуються на війну, призводять до зупинки тисяч підприємств і зубожіння народу», - підсумував Сергій Ларін.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон