Міноборони планує замінити всіх резервістів - контрактниками вже до вересня

Міністерство оборони розробило пакет заходів, які дозволять у плановому порядку відправити по домівках всіх громадян,які були призвані до війська за частковою мобілізацією, та замінити їх військовослужбовцями контрактної служби вже до вересня поточного року.

Про це заявив виконуючий обов'язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль, повідомляє медіа-центр відомства.

- Низка заходів дозволить нам взяти військовослужбовців за контрактом, підготувати цих військовослужбовців, і до вересня замінити всіх, хто вислужив встановлені терміни а також тих, хто прийшов по частковій мобілізації. Це вже затверджено керівництвом держави і дозволить нам тримати Збройні Сили України на досить високому рівні бойової готовності, - наголосив генерал-полковник Михайло Коваль.

- Коли ми повністю перейдемо до конрактної армії – це буде майбутнє Збройних сил України, - підкреслив генерал-полковник Михайло Коваль.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон