Колишні в'язні Кремля закликали Зеленського не використовувати боротьбу з Медведчуком для атак на Порошенка

колишні в’язні, заклик, Порошенко
Колишні в’язні путінського режиму звернулися до президента Зеленського із закликом не спекулювати на темі звільнення заручників задля політичної боротьби з лідером опозиційної партії «Європейська Солідарність» Петром Порошенком.

Текст звернення під час брифінгу в агентстві «Інтерфакс-Україна» оприлюднив Володимир Балух.


У своїй заяві в’язні Кремля зазначили, що підтримують дії влади, спрямовані на викорінення розгалуженої злочинної мережі, розбудованої і впровадженої в Україні країною агресором — Російською Федерацією.

«Правильні й необхідні рішення, спрямовані на закриття проросійських телеканалів й інших ЗМІ, впровадження санкцій щодо промосковських політиків — колаборантів всередині країни, по-перше, потребують впровадження законодавчого обґрунтування. По-друге, в жодному разі не мають використовуватись як формальний привід для кримінального і санкційного переслідування політичних та громадських лідерів, особистостей, що беззаперечно довели свою відданість ідеалам українського державотворення, проте розбудовують свою діяльність в опозиції до курсу діючої влади», — наголосив Володимир Балух.

«Ми також виступаємо категорично проти і засуджуємо спроби влади використати негативний образ відвертого колаборанта Медведчука з метою дискредитації особистостей, що уособлювали владу у надважкі часи початку війни, кровопролитних військових дій, відсутності дієздатної української армії, зокрема п'ятого Президента України Петра Порошенка», — йдеться у зверненні.

«Закликаємо усіх відмовитися від маніпуляцій, не спекулювати на прізвищах, відкинути особисті амбіції, нагадати собі, що насправді є надважливим, безцінним, понад усе. Закликаємо українську владу у вирі політичної боротьби не втрачати Гідність», — наголошують колишні бранці російського режиму.

«Неприпустимо, аби перманентні політичні змагання, боротьба за рейтинги, вплив й контроль над фінансовими потоками брали гору над інтересами Держави», — переконані автори заяви.

«Право дати об'єктивну оцінку вкладу окремих персоналій в спільну Перемогу слід залишити історії, а наразі кричуще назрів час вичищати діючі владні інституції як від відвертих, так й від прихованих кремлівських „консервів“, що свідомо або з меркантильних міркувань ллють воду на млин країни-агресора», — говорить Балух.

Учасники брифінгу застерегли владу в особі президента Зеленського від подальших кроків на руйнацію суспільної єдності.

«Закликаємо суспільство завжди пам'ятати що, не знайшовши мудрість зберегти єдність століття тому, ми втратили Державність і вже менш ніж за 20-ть років кремлівський монстр прирік мільйони українців на жахливу смерть під час штучно влаштованого Москвою Голодомору в сатанинському угарі помсти за непокору, „нахабність“ відродити омріяну Державність».

«У нас один спільний ворог — Кремль. У нас одна Україна на всіх. Перемога можлива лише шляхом єднання», — резюмують бранці путінського режиму. Заяву підтримали Володимир Балух, Ахтем Чийгоз, Євген Панов, Роман Сущенко, Ігор Козловський.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів