Андрій Гордєєв запросив Митрополита Епіфанія на Херсонщину

Вчора, 26 грудня відбулася зустріч Митрополита Київського та всієї України Епіфанія у його резиденції з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим.

Андрій Гордєєв особисто та від імені всієї громади Херсонщини привітав Предстоятеля Української церкви із його обранням під час Об'єднавчого собору, який відбувся 15 грудня у Софійському соборі в Києві.

Під час зустрічі сторони обговорили сучасний стан православ'я в Україні і процес подальшого об'єднання всіх церков та створення єдиної автокефальної православної церкви.

Крім духовних справ, Андрій Гордєєв проінформував Митрополита і про соціально-політичну ситуацію в Херсонській області з урахуванням того, що вона межує із тимчасово окупованим Кримом.

Андрій Гордєєв запросив Предстоятеля Православної Церкви України відвідати Херсонщину. На це Єпіфаній дав ствердну відповідь.

Наприкінці голова облдержадміністрації попросив у Митрополита благословення і молитв за укріплення і зміцнення Херсонської області.

Того ж дня, 26 грудня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції провів зустріч з головою Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим та директором Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитром Бутрієм.

Патріарх Філарет вручив відзнаки делегатам від Херсонщини за особистий внесок у справу відродження духовності.

Так, Андрія Гордєєва нагороджено орденом Святого рівноапостольного великого князя Володимира ІІ ступеня, а Дмитра Бутрія - орденом Святого рівноапостольного великого князя Володимира ІІІ ступеня.

Крім того, учасники зустрічі обговорили питання сучасного стану України і подальший розвиток єдиної автокефальної православної церкви.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон