Херсонцям допоможуть дістатися на концерт

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв повідомив, що в ОДА допоможуть дістатись з Херсона до місця проведення концерту гурту "Бумбокс"

Концерт відбудеться завтра, 19 липня о 20-00 на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим біля контрольного пункту в'їзду/виїзду Каланчак (Херсонська область).

Концерт відбудеться в рамках спільної роботи артистів з Білоруським вільним театром над документальним фільмом "Return Ticket", мета якого привернути увагу світової спільноти до проблеми незаконної окупації частини територій України, а також до порушення прав людини, зокрема кримськотатарського народу, тимчасово переміщених осіб та політичних в'язнів кремлівського режиму. Фільм буде знято за підтримки Міжнародної асоціації журналістів (IFJ).

Телефонуйте сьогодні за номером ‭0 (50) 749 80 77‬

Зазначимо, що годинний сет від Бумбоксу є ненасильницькою акцією протесту. Таким чином гурт вимагає звільнення всіх українських політичних в'язнів з російських таборів.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів