Сергій Льовочкін: В Україні створена атмосфера абсолютного несприйняття іншої думки

Українська влада створила в країні атмосферу абсолютного несприйняття іншої думки і стала середньовічною інквізицією з фальшивою європейською риторикою,заявив народний депутат з фракції "Опозиційний блок" Сергій Льовочкін.

"929 днів в Україні при владі партія війни. Не важливо, як вони називаються, ця група осіб, – усі знають, як їх звуть. Вони зробили дії, які розв'язали війну, погубили тисячі життів, зруйнували Донбас.

Вони здали Крим, обвалили гривню, подесятерили тарифи, знищують непідконтрольний бізнес. Вони створили в країні атмосферу абсолютного несприйняття іншої думки.

Абсолютного, до фізичного знищення опонентів", - написав С. Льовочкін у своєму блозі, повідомляє прес-служба "Опозиційного блоку".

Також, за його словами, саме представники "партії війни" створили "корупційну машину і наживаються, ховаючись за брехливими піарівськими гаслами".

"Вони стали середньовічною інквізицією з фальшивою європейською риторикою. Вони кричать про необхідність стіни всередині країни в ім'я "світлого майбутнього". Вони ж і розділили великий народ, вкрали "Стіну", крадуть майбутнє країни. Про таку Україну ми мріємо?" – резюмував С. Льовочкін.

Інтерфакс-Україна

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон