Шановні жителі Херсонської області!

Відходить в історію 2014 рік, який був непростим для нашої країни та усього українського народу. Але все ж таки саме він збагатив нас досвідом, допоміг зрозуміти, наскільки важливою для нас є згуртованість та любов до рідної держави.

Попри все новорічні свята, як ніякі інші, надають прекрасну можливість відчути життєву опору, зігрітися й очиститися душею серед найдорожчих нам людей.

Нехай у ці святкові дні, сповнені надіями та сподіваннями, у ваших родинах панує особлива атмосфера добра та затишку, щасливий дитячий сміх і гарний настрій.

Бажаю всім, щоб неповторні казкові зимові свята завітали до кожної оселі разом з новорічною радістю та веселим настроєм, різдвяною колядкою, щастям, благополуччям, сімейною злагодою та добрими справами.

Хай новий рік стане особливим для нашої країни і втілить у життя всі добрі задуми кожного з нас, а Різдвяна Зірка своїм благословенним сяйвом наповнить наші домівки миром, удачею і достатком!

І пам'ятаймо: у тяжкий для країни час маємо бути єдні як ніколи!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою Голова Херсонської
обласної державної адміністрації
Андрій Путілов

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів