Дорогі херсонці!

Іде в історію ще один рік. Він став для нашої країни роком випробування. Такий непростий час вимагає від кожного з нас самовіддачі, вірності, особистої відповідальності, небайдужості та витримки.

Сім'я, друзі, рідне місто, наша країна – саме тут джерело нашої сили. А Новий рік – це традиційне нагадування про те, що час, як і ми, не стоїть на місці. За падіннями приходять злети, за потрясіннями – щасливі моменти. Саме в новорічні свята ми сподіваємось, що щось буде змінюватися. Причому змінюватися в кращий бік.

Давайте подивимося на наших дітей. Як вони вміють радіти, посміхатись і буди щасливими від самої малості. Як вони по-справжньому вірять в чарівництво новорічної ночі. Будемо вірити і ми!

Бажаю Вам, мої земляки, добра, тепла і милосердя один до одного. Нехай Новий рік подарує надію для всієї України! Надію на мир, стабільність і благополуччя. А ми з вами, будемо старатися, будемо працювати, будемо триматися разом! Усе буде гаразд!

З Новим роком!

Володимир САЛЬДО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів