Ще 11 будинків Херсона отримали цілодобове водопостачання

Одинадцять будинків Житлоселища відпепер з цілодобовою водою, що не може не радувати мешканців обласного центру.

3123 мешканця, які проживають в будинках № 18 по вул. 2-га Арктична, №9, 11-а, 11-б, 11-в, 19-а, 21 по вул.Рози Люксембург, №76-а, 80-а по вул.Робочій, №90, 92 по вул.Комкова 29 грудня 2014 року отримали цілодобове водопостачання.

Технічно це вдалося вирішити завдяки впровадженню сучасного обладнання та регулюванню гідравлічних параметрів мереж на основі сучасних комп'ютерних технологій.

Для надання цілодобової послуги Херсонський Водоканал виконав модернізацію ЦТП-24 (вул.Рози Люксембург, 11), ЦТП-19 (вул.Комкова, 90) та ТП за адресою вул. Рози Люксембург, 21, де встановив станції автоматичного регулювання тиску в системі водопостачання з частотними перетворювачами.

Відтепер змінні запити системи водопостачання будуть відстежуватись і передаватись встановленим насосам, які автоматично набуватимуть необхідної потужності, коли в цьому виникає потреба.

Незважаючи на складні метеорологічні умови, Водоканал виконає заплановану на 2014 рік програму розширення зони цілодобового водопостачання міста.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів