Дитячий майданчик від Миколи Дмитрука

Звичайно, можна бути народним депутатом з волі випадку чи тверезого розрахунку, але, на щастя, не перевелися інші люди.

За два роки депутатської діяльності у Парламенті VII скликання народний депутат України Микола Дмитрук у населених пунктах 184 округу встановив із десяток сучасних дерев'яних дитячих майданчиків. Про подібну площадку давно мріяли у дитсадку «Журавлик» Старосільської сільради, тож звернулися до Миколи Ілліча з проханням допомогти встановити таку конструкцію. Микола Дмитрук не відмовив.

Від депутатського слова до депутатського діла - пройшло небагато часу. «Ми встановили дерев'яний дитячий майданчик, адже його конструкція безпечна для малюків, на ньому немає ні гострих, ні металевих кутів. Перевагу таких площадок оцінили у багатьох населених пунктах 184 виборчого округу і вони дуже подобаються дітям. Я радий, що маленькі мешканці Старосілля, тепер у цьому також можуть переконатися», - каже Микола Дмитрук.

Нині старосілльська дітлашня у дитсадку «Журавлик» освоює новий ігровий майданчик від Миколи Дмитрука. Дерев'яна гірка, різноманітні гойдалки і пісочниця, прийшлися їм до смаку.

Оксана КОРІННА

На фото: Валерій Шостака – помічник народного депутата Миколи Дмитрука та Сергій Чаура – сільський голова Старосілля безпосередньо переконалися в надійності конструкції.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів