По кількості злочинів Херсонщина в лідерах

Про це сьогодні заявив прокурор Херсонської області Богдан Подубинський під час спілкування з представниками місцевих інтернет-видань та друкованих ЗМІ.

Богдан Подубинський родом зі Львівщини, на посаді прокурора Херсонської області перебуває з березня поточного року. Каже, якщо порівнювати Херсонщину та Львівщину, то різниця, звичайно, відчувається.

За словами прокурора області, на Львівщині більш політично активне населення, херсонці більш спокійні. А так, що на Західній Україні, що на Східній є і добросовісні громадяни, а є й зовсім протилежні їм.

Але, найголовніше, що відрізняє Херсонщину не тільки від Західної України, а й від інших регіонів нашої держави – велика кількість злочинів.

«Вражає така кількість злочинів, по державі ми одні з лідерів. На Херсонщині дуже часто трапляються випадки, коли люди починають вживати спиртне з самого рання. А потім будучи під алкогольним оп'янінням вони і скоюють різні злочини», - зауважив прокурор Херсонської області Богдан Подубинський.

Прокурор повідомив, що він звернув увагу на цю проблему прокурора Херсона, адже алкоголь у місті продають цілодобово. А у Львові, наприклад, з 10 ранку й до 23.00. Тому, було б добре, якби Херсонська міська рада розглянула питання, щодо обмеженого часу торгівлі алкогольними напоями.

Тетяна БОЙКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів