У двобоях зійшлися "Динамо" (Кривий Ріг), "ПГЗК" (м. Кривий Ріг), "Зоря" (м. Миколаїв) та, звичайно, – господарі змагань "Агро-спорт" (с. Антонівка Скадовського району). Три дні команди грали між собою за коловою системою, один з одним.
Результати ігор:
"Агро-спорт" – "ПГЗК" 3:0
"Динамо" – "Зоря" 1:3
"ПГЗК" – "Зоря" 0:3
"Агро-спорт" – "Динамо" 3:2
"Агро-спорт"- "Зоря" 2:3
"Динамо" – "ПГЗК" 3:0
Другий тур відбудеться в лютому 2015 року у м. Миколаєві. Наша команда теж поїде.