Херсонські податківці розшукали мільйонера-злидаря

Візит оперативників Головного управління ДФС Херсонщини вкрай здивував простого мешканця області.

Адже у своєму житті той від сплати податків не ухилявся, і законів України зроду-віку не порушував. Але ще більше чоловіка здивували запитання про походження чотирьох мільйонів гривень, на які він буцімто купив 112 тон волоських горіхів для продажу до Іраку.

При скромних заробітках, яких ледь вистачало на прожиття, новина про укладання мільйонних угод поготів скидалася на ненаукову фантастику. Та непорозуміння швидко з'ясувалося: ще позаторік допитуваний загубив чи в нього украли паспорт. На цей документ аферисти зареєстрували фіктивну фірму, "призначивши" власника паспорту її засновником, директором і бухгалтером в одній особі.

Від його імені вони закупили десь велику партію горіхів, і сподівалися вигідно реалізувати їх на експорт, а фірму закрити, не сплативши ні гривні податків. Та не встигли: товар вилучили до того, як горіхи потрапили до трюмів суховантажу. Тепер розшукують ділків, котрі діяли від імені підставної особи.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів