У професійному ліцеї під Херсоном ремонтують техніку для АТО

Майстерні професійного ліцею у місті Цюрупинську на Херсонщині стали центром, де безкоштовно відновлюють старі вантажівки для потреб АТО.

Все почалося з старого ГАЗ-66, який місцевий житель запропонував відремонтувати, й потім передати на східний фронт, де важкої техніки бракує. Директор ліцею Ольга Хайдарова каже, що перед тим машина п'ять років стояла без руху, притягли її на буксирі, й ліцеїстам під керівництвом майстрів виробничого навчання довелося попрацювати тиждень, перш ніж її двигун «ожив». Тепер залишилося тільки замінити деякі запчастини (список, які з них необхідно придбати вже передали волонтерам), і чотириколісний трудяга зможе рушати на східний фронт.

Але він буде не останнім: у Каланчацькому районі Херсонщини вже відшукали й другу вантажівку на відновлення, яка найближчими днями прибуде до майстерень. Для ліцеїстів, котрі опановують професію автослюсаря, такі ремонти не просто «громадське навантаження», а й виробнича практика, наголосила у бесіді з кореспондентом «Голосу України» Ольга Хайдарова.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів