Херсонщину гідно представили у столиці

Участь юних новокаховчан у Всеукраїнському мистецькому конкурсі-фестивалі «Різдвяні мініатюри» пройшла на високому рівні.

12-13 грудня 2014 року в Києві відбувся Всеукраїнський мистецький конкурс-фестиваль «Різдвяні мініатюри», засновником якого є Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів.

У творчому змаганні брали участь найталановитіші юні музиканти з усіх куточків країни. У складі журі конкуру-фестивалю були провідні митці. Конкурсні прослуховування проходили в приміщенні Школи джазового та естрадного мистецтв.

В номінаціях «інструментальне мистецтво» та «вокальне мистецтво» столичну сцену підкорювали учні Новокаховської дитячої музичної школи (директор Козлова Катерина Анатоліївна).

Наші конкурсанти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та отримали за виступи заслужені нагороди: випускники школи Вастерова Марія (вокал, викладач Візнович Тетяна Анатоліївна) та Федоров Костянтин (саксофон, викладач Візнович Юліан Дмитрович) – Дипломи лауреатів ІІІ ступеню, а маленька піаністка Анастюк Анна (викладач Степура Ірина Леонідівна) – Диплом за прекрасне виконання своєї програми.

"Нова Каховка"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів