Більше ялинок – добрих і гарних

Традиційно в Херсоні до Новорічних свят, будують одразу кілька новорічних ялинок, здається цей рік не став винятком.

Ще 13 грудня, було відкрито ялинку у Дніпровському районі. Хоча, замість того, аби будувати її у центрі житлового масиву, де її могли б побачити й діти, й дорослі, її збудували біля одного з торгівельних комплексів(?).

Тож, коли Виконком Дніпровської ради весело звітував, що вони «готові до свят», і що там вже «попіклувалися» про мешканців району, зробивши «диво», думаю вони були далекі від істини.

Ризикну припустити, що управлінці або «нагнули» торговців, або ті самі, в рамках власних новорічних акцій, збудували ялинку, яка повинна приваблювати увагу до їх торгівельного центру, а можновладці вже під це «підписалися», і головне «натхненно відрапортували».

У п'ятницю, 19 грудня, скоріш за все саме у такий спосіб, «влада» Суворовського району відкриє свою ялинку, яку також планують збудувати біля входу до одного з торгівельних центрів, цього разу у Таврійському мікрорайоні.

У п'ятницю ж, о 15-й, відбудеться відкриття ялинки у Комсомольському районі, яку буде встановлено по вулиці Георгія Димитрова, 15. Цікаво, чи випадково, анонсуючи цю подію, прес-служба міськвиконкому, як орієнтир вказала одну із культових споруд (невже вони стали спонсорами) «адміністративного свята»?

«Головна міська ялинка», як її називають у Херсонському міськвиконкомі, відкриється традиційно, на площі Героїв Сталінграду. Відкриття заплановане на п'ятницю, о 16. Мабуть тут, в образі доброго Дідуся Мороза, слід чекати пана Миколаєнка.

Цікаво, у якому казковому образі з'явиться його, поки що «вільно – незвільнена» примара, перший заступник? За логікою, поруч повинна бути Снігуронька... на крайній випадок Сніговик. Більше позитивних казкових героїв «зимового циклу» немає, далі йдуть: Лєший, Баба Яга...

Під час відкриття головної міської ялинки на дітей та дорослих чекає казкова концертна програма, підготовлена артистами театру й творчими колективами міста, – запевняють у прес-службі виконкому.

От було б цікаво якби перед мешканцями міста з'явилися не актори театру, а «народні обранці» - депутати, а ще начальники управлінь виконкому, в образах, які їм ближче до душі. О це був би «лешарій»...

Крім цього обіцяють, що в місті з'явиться ще одна «головна» ялинка, цього разу обласного значення, яку планують побудувати від імені губернатора, і яка начебто повинна з'явитися на площі Свободи.

Коли урочисто засяє «губернаторська» ялика, поки невідомо, але те, що її почали збирати – факт, що дає шанс сподіватися, що Голову ОДА Андрія Путілова можемо побачити у костюмі Дідуся Мороза. А що, фактура, на відміну від Миколаєнка – та, що треба...

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів