Коли і скільки херсонці сидітимуть без світла – невідомо

Невідомо навіть постачальнику електрики ПАТ "ЕК "Херсонобленерго", який повідомляє жителів Херсонщини про те, що...

...у зв'язку з виникненням гострого дефіциту небалансу потужності, який стався по причині аварійного ремонту енергоблоків низки теплових електростанцій, для недопущення спрацювання гідроресурсів Дніпровського та Дністровського басейнів та відокремлення ОЕС України від енергооб'єднань країн СНД та Балтії, по всіх електроенергетичних системах України застосовуються графіки аварійних відключень, у т.ч. по Херсонській області та м. Херсону.Обмеження споживачів виконується за наступними графіками:

1.Графік аварійного відключення споживачів по Херсонській області та м. Херсону вводиться в дію за розпорядженням диспетчера Південної енергосистеми Державного підприємства «НЕК «Укренерго» в будь-який час доби та на будь-який проміжок часу.

2.Графік обмеження споживання електричної енергії та графік обмеження споживання електричної потужності вводяться для промислових підприємств Херсонщини розпорядженням диспетчера Південної енергосистеми Державного підприємства «НЕК «Укренерго» за узгодженням з Міненерговугілля України.

Остаточний термін відновлення балансу потужності в ОЕС України невідомий, оскільки він пов'язаний з можливістю відновлення роботи теплових електростанцій повним складом за наявності палива, відновлення інфраструктури Укрзалізниці, а також ремонту магістральних та локальних електромереж Донбаського регіону, пошкоджених через бойові дії та теракти.

Адміністрація ХОЕ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів