На Херсонщині дізнались про першочергові потреби переселенців

Нещодавно у Горностаївському районі Херсонської області відбулася зустріч із переселенцями, які відтепер там мешкають.

У Горностаївському районному центрі зайнятості, за ініціативи начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Валентини Трачкар, відбулася зустріч представника громадської організації Херсонського центру "Успішна жінка" Анжели Литвиненко з членами 29-ти сімей, що приїхали до населених пунктів району зі сходу країни, де триває антитерористична операція.

Під час особистої зустрічі членів сімей з представником громадської організації заповнено відповідні анкети, де вказано першочергові потреби переселенців та членів їх сімей, надано консультації щодо отримання довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та отримання соціальних виплат.

До участі в заході долучилась також заступник начальника відділу надання соціальних послуг Горностаївського районного центру зайнятості Валентина Крамар, яка поінформувала присутніх про стан ринку праці району, про послуги служби зайнятості, відповіла на поставлені запитання присутніх, тощо.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів