Молодих херсонців відправлять в НАТО

Херсонців-переможців «НАТО – квесту» відправлять до штаб-квартири цієї міжнародної військової організації в Брюссель

У понеділок, 15 грудня о 13 годині в Херсонській державній морській академії (Херсон, проспект Ушакова, 20, центральний корпус, актова зала) буде презентовано інтерактивний проект «НАТО-квест», спрямований на молодіжну та студентську аудиторію.

Переможці квесту мають можливість відвідати штаб-квартиру Альянсу в Брюсселі, щоб ознайомитися з метою та особливостями роботи організації Організації Північно-Атлантичного Договору, також учасники даного квесту отримають сувеніри та подарунки від організаторів та партнерів проекту.

Під проект розроблена спеціальна програма для мобільних додатків, яку можна завантажити на сайті natoquest.org, на яку при реєстрації будуть надходити квестові завдання. Проект буде тривати протягом року.

В презентації візьмуть участь автор розробки, президент Українсько-Словацького Центру Партнерства та генерал-майор, екс-воєнком Херсонської області Станіслав Слободяник.

Проект реалізовується за ініціативою Чорноморської бізнес-ліги та сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні, в партнерстві з ГО «Українсько-Словацьким Центром Партнерства».

Контактна особа – Михайло КОЛІБАБЧУК
– 050 620 00 01, 068 875 16 43

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів