Випускники ХДУ обговорювали питання майбутнього працевлаштування

10 грудня в рамках Днів кар'єри у Херсонському державному університеті відбулася зустріч студентів випускних курсів із заступником директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської ОДА Віктором Меренковим та представниками адміністративної ланки університету.

Цей захід щорічно організовує для студентів-випускників, які навчаються за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ХДУ на чолі з керівником Тетяною Осауленко.

Зустріч розпочав проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов:«Оскільки тема працевлаштування молодих фахівців у наш час набула особливої актуальності, – зазначив Сергій Володимирович, – ми вирішили сьогодні надати вам можливість отримати інформацію «з перших вуст» та з'ясувати всі хвилюючі питання».

Більше години студенти-випускники, що зараз навчаються в ХДУ за державним замовленням, спілкувались із заступником директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА В.Ю.Меренковим, який висвітлив майбутнім молодим фахівцям усі тонкощі стосовно отримання першого робочого місця відповідно до чинного законодавства, а також попередив про «підводні камені» та можливі труднощі.

Особливо молодь цікавило питання проживання та фінансової підтримки з боку держави; що робити молодому спеціалісту, якщо його не забезпечують роботою на повну ставку за спеціальністю; за яких умов надається відкріплення випускникам, які мають цільове направлення, чи мають вони право працювати в інших державних установах, окрім шкіл, та що обов'язково потрібно знати молодому спеціалістові.

Зі свого боку в.о.ректора ХДУ Олександр Ходосовцев запевнив, що Херсонський державний університет і в подальшому буде надавати всіляку підтримку й допомогу своїм випускникам, а ще побажав молоді знайти у тій великій кількості робочих місць, що зараз пропонує ринок праці, те, що їм найближче до душі, аби в подальшому ніколи не пошкодувати про обраний шлях у своєму житті.

Прес-центр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів