При виконанні трудових обов’язків загинуло 4 жителя Херсонщини

Теруправлінням Держгірпромнагляду проведено семінар-нараду з працівниками установ Головного управління юстиції Херсонщини.

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду, спільно з ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», проведено семінар-нараду зі спеціалістами з охорони праці та посадовими особами установ Головного, районних та міських управлінь юстиції у Херсонській області. Зокрема, у заході взяли участь представники державних нотаріальних контор, відділів реєстрації актів цивільного стану, Державної виконавчої служби тощо. Під час наради мова йшла про стан безпеки праці у соціально-культурній сфері, до яких належать і органи юстиції.

Як повідомив у своєму виступі начальник інспекції теруправління Держгірпромнагляду Олексій Корунчак, на сьогодні в Україні кількість нещасних випадків у галузі є зависокою і наближається до рівня травматизму у вугільній промисловості. На Херсонщині рівень загального травматизму в соціально-культурній сфері дещо зменшився і склав 24 особи – на 4 менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Загинуло при виконанні трудових обов'язків четверо працівників, тоді як минулого року було смертельно травмовано двох осіб.

Основними причинами нещасних випадків як в цілому в Україні, так і на Херсонщині зокрема стали порушення Правил безпеки руху, невиконання працівниками вимог інструкцій з охорони праці, протиправні дії сторонніх осіб, порушення вимог безпеки під час експлуатації машин та механізмів.

Учасники семінару проаналізували найбільш резонансні нещасні випадки та визначили заходи з попередження подібного надалі.

Також під час заходу було обговорено вимоги нормативно-правових актів з охорони праці для установ соціально-культурної сфери. Фахівці територіального управління та Миколаївського ЕТЦ відповіли на запитання слухачів щодо особливостей впровадження та функціонування у їх організаціях системи управління охороною праці.

По завершенні семінару-наради спеціалісти ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» надали працівникам юстиції методичну допомогу з питань охорони праці.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів