ХДУ відкрив двері для випускників шкіл

6 грудня до Херсонського державного університету завітали школярі з усієї Херсонської області та їх батьки, аби дізнатися, що на них чекає під час вступної кампанії до вишу та яку освіту майбутні абітурієнти зможуть отримати у стінах альма-матер.

На початку заходу до гостей ХДУ звернувся виконуючий обов'язки ректора Олександр Ходосовцев: «Херсонський державний університет – це найбільший вищий навчальний заклад на Півдні України. Якщо звернутися до цифр, то це близько 8 тисяч студентів, 52 кафедри, 13 факультетів, центр довузівської підготовки, 5 навчальних корпусів».

Олександр Євгенович запевнив присутніх, що для студентів ХДУ створено сприятливі умови для навчання, практики, відпочинку, занять спортом та комфортного проживання у гуртожитках.

Перед відвідувачами Херсонського державного університету також виступили відповідальний секретар приймальної комісії Ельвіра Фатєєва, проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко і проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов.

В межах дня відкритих дверей уже традиційно була представлена профорієнтаційна виставка «Освіта у ХДУ – крок у престижне майбутнє», де гості нашого навчального закладу могли ознайомитися із проектами, в яких університет брав участь, та нагородами, які отримав за них.

Крім того, кожен факультет презентував свої здобутки, винаходи та творчі доробки. Інформацію про умови вступу, навчання та проживання у гуртожитках майбутні абітурієнти могли дізнатися не лише з яскравих банерів, презентацій факультетів, рекламних буклетів та інших роздаткових матеріалів, а й з перших вуст! Хто, як не студент, розкаже краще про життя університету? Старшокурсники з усіх факультетів радо надавали відвідувачам виставки кваліфіковані консультації.

Окремо зібравши випускників у конференц-залі ХДУ, Ельвіра Фатєєва розповіла їм про зміни в умовах вступу, які відбулись у цьому році. Вона зупинилась на найважливіших етапах, які чекають потенційних студентів попереду – реєстрації та складанні зовнішнього незалежного тестування, подачі документів під час вступної кампанії. Тепер майбутнім абітурієнтам, озброєним необхідної інформацією, лишається лише всі ці етапи крок за кроком подолати та приєднатися до братії розумних, талановитих та успішних студентів Херсонського державного університету.

фото прес-центр ХДУ

Прес-центр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів