На Херсонщині звертають увагу на працевлаштування інвалідів

Проблема праці соціально вразливих категорій населення – одна з найважливіших в системі працевлаштування громадян на Херсонщині.

Головне завдання служби зайнятості – сприяння в працевлаштуванні громадян, у тому числі осіб, які відносяться до соціально незахищеної категорії.

У Чаплинському районному центрі зайнятості проведено засідання за «круглим столом» з нагоди відзначення Всесвітнього дня інвалідів на тему «Привернення уваги сторін соціального діалогу до проблем трудової реабілітації інвалідів та забезпечення ефективності їх працевлаштування» з метою вирішення проблем зайнятості інвалідів шляхом активізації спільної роботи служби зайнятості з роботодавцями району.

В засіданні взяли участь: заступник начальника відділу персоніфікованого обліку пільг і контролю за призначенням пенсій управління соціального захисту населення Чаплинської районної державної адміністрації Ращупкіна О.М., директор районного центру зайнятості Богачова В.В., заступник директора центру зайнятості Ващенко І.В., директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Брит О.В., роботодавці району.

Під час заходу учасники обговорили стан сучасного ринку праці, відзначивши, що вирішення проблем сьогодення у сфері працевлаштування інвалідів можливо лише завдяки тісній взаємодії служби зайнятості, роботодавців та соціальних партнерів.

Представники центру зайнятості ознайомили присутніх з комплексом послуг, які надає служба зайнятості, окреслили деякі аспекти законодавства про зайнятість та загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, визначили напрямки подальшої співпраці, а саме: можливості служби зайнятості в укомплектуванні підприємств, які не виконали квоту з працевлаштування інвалідів у 2013 році кваліфікованими кадрами, стажування безробітних безпосередньо на виробництві, компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям за працевлаштування інвалідів на нові робочі місця.

Присутнім роботодавцям висловлена щира подяка за те, що всі пропозиції та ініціативи центру зайнятості щодо поліпшення ситуації на ринку праці знаходять дієву підтримку з боку керівників та кадрових служб підприємств.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів