Казкові перетворення для «Казки» від Миколи Дмитрука

Нині нелегко налагоджувати матеріально-технічну базу бюджетним організаціям. Найбільше душа крається за галузі, найпомітніші для спільноти в межах усієї країни, - медицина, освіта та культура.

Ніде правди діти: державних коштів не вистачає на найнеобхідніше для таких віддалених і невеликих районів, як Великоолександрівський. Бюджет району також не спроможний охопити увагою всі «потерпаючі» об'єкти. А ми все народжуємо дітей і народжуємо, й кожен намагається дати своєму чаду все найкраще, наскільки вистачає сил і грошей. Діти – наше майбутнє і, саме по відношенню до них – своїх і чужих, найперше, можна оцінювати людину.

Мешканці Великоолександрівського району вже не раз переконувалися в небайдужості та допомозі маленьким українцям з боку депутата Верховної Ради України 7 скликання Миколи Ілліча Дмитрука.

Більшість пам'ятає його добрі справи, завдяки яким соціальній сфері району вдалося суттєво поліпшити матеріальний стан. На зустрічах у колективах дошкільних та позашкільних закладів, які провів Микола Ілліч під час передвиборної кампанії, до нього також зверталися із проханням допомогти. Та, як зауважив опісля один із керівників дошкільного закладу, – «Вибори минули, Миколі Іллічу не вистачило голосів, отож про які подарунки від нього не може йти мова. Йому зараз гроші на нас витрачати немає сенсу...».

Людську недовіру можна зрозуміти. Занадто часто нас обманюють і держава, й депутати, та навіть рідні люди. Тож вдвічі приємніше, коли на нашім шляху зустрічаються ті, хто не забуває про свої обіцянки, незважаючи ні на які умовності.

Днями у дитячому дошкільному закладі "Казка", що селі Чкалово, відбулася приємна подія – тут встановлено нові гойдалки та гірку. Діти, батьки та колектив дитсадка завдячують цьому подарунку депутату Верховної Ради України 7 скликання Миколі Іллічу Дмитруку, який власним коштом оплатив такий необхідний дитячий майданчик. Вишуканий ігровий комплекс вдало вписався у дворик дитячого садочка. Ніхто навіть не йме віри, майданчик зовсім не схожий на ті, які часто-густо встановлюють різноманітні благодійники навіть у обласному центрі.

На відміну від залізних неоковирних і, подекуди, небезпечних споруд, ці – просто витвір мистецтва й витесані з натурального дерева. «Кожна дитина має право на щасливе майбутнє і наш обов'язок створити умови для всебічного розвитку», – вважає Микола Дмитрук. Сам – сільська дитина, він переконаний, що немає різниці в якій місцевості чи сім'ї народилася дитина - вона повинна мати рівні умови для навчання, виховання та відпочинку.

Оксана КОРІННА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів