За неповороткість комунальних служб херсонці заплатили здоров’ям та власними грішми

За неповороткість комунальних служб та житлово-експлуатаційних організацій заплатила власним здоров'ям майже сотня мешканців Херсона.

Грудневі морози в обласному центрі супроводжувалися снігопадами та ожеледицею, і хоча для півдня України це звичайне явище, вчасно зреагувати на нього комунальники не встигли: спеціальна техніка розчищала замети дуже повільно, а до обробки тротуарів і проходів між будинками піщано-соляною сумішшю подекуди і взагалі ні в кого «руки не дійшли».

Тому маємо невтішні наслідки: протягом тижня на вулицях, що перетворилися на ковзанки, перелами кінцівок отримали 93 городянина, з них більше половини – пенсіонери.

Окрім «пільговиків», всі постраждалі оплачуватимуть знеболювальне, інші необхідні медикаменти, рентген-плівку та гіпсові пов'язки з власної кишені. А це недешево: курс лікування навіть при простому переломі руки обійдеться мінімум у п'ятсот гривень, при переломі ноги – від тисячі гривень.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів