Вулицю відремонтували завдяки Миколі Дмитруку

Звичайно, можна бути народним депутатом з волі випадку чи тверезого розрахунку, але, на щастя, не перевелися інші люди.

Близько півсотні мешканців південної частини селища Велика Лепетиха прийшли на сходку, порадіти один за одного та подякувати депутату Верховної Ради України 7 скликання Миколі Дмитруку за те, що він вирішив їхню наболілу роками проблему та відремонтував вулицю Чапаєва.

Ще до недавнього часу дорога мала вельми жалюгідний вигляд – ями, баюри, словом, не пройти не проїхати. Ситуація дійшла до критичної межі - мешканці згадували жахливі подробиці пересування цим маршрутом, і замурзані в багнюці діти – лише невелика частина того, з чим доводилося їм стикатися довгі роки.

Тож під час виборчої кампанії великолепетисьці шукали порятунку у свого депутата. Микола Дмитрук не відмовив, лише попросив почекати кінця передвиборчих перегонів, аби не порушувати законодавство, яке допомогу під час виборів, кваліфікує, як підкуп виборців.

Попри те, що офіційно Миколі Іллічу потрапити до Парламенту 8 скликання не вдалося, про свої обіцянки він не забув. Від депутатського слова до депутатського діла - пройшло небагато часу.

На ремонт вулиці Чапаєва Микола Дмитрук дістав із власної кишені 30 тисяч гривень – і робота закипіла. Організації ремонтних робіт посприяв голова райради Папуша Д.С. Безпосередні роботи виконав «Великолепетиський райавтодор» (керівник Федоришин О.А.) КАМАЗи. Для оновлення дорожнього покриття були задіяні 2 КАМАЗи, грейдер і каток для рівномірного розгортання спеціальної суміші.

Нині пройтися вулицею Чапаєва у Великій Лепетисі – за радість. Мешканці південної частини Великої Лепетихи, через помічника народного депутата у районі Галину Зінченко, від душі подякували Миколі Дмитруку за те, що він щиро перейнявся їхніми нагальними проблемами, які вони були неспроможні без нього вирішити.

На фото: Сходка мешканців південної частини Великої Лепетихи із Галиною Зінченко - помічником народного депутата України Миколи Дмитрука

Оксана КОРІННА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів