На Херсонщині відбувся цікавий ярмарок

Підприємства установ виконання покарань управління ДПтС України в Херсонській області взяли участь у виставці-ярмарку «Таврійський ярмарок 2014».

У період з 25 по 28 вересня 2014 року підприємства установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області взяли участь у XV ювілейній Міжнародній виставці-ярмарку «Таврійський ярмарок 2014».

Ярмарок відбувся у місті Нова Каховка Херсонської області, в рамках якого пройшов Таврійський інвестиційний туристичний форум. На виставці в широкому асортименті була представлена продукція товаровиробників різних форм власності промислової, переробної та сільськогосподарської галузей, а також продукція запрошених суб'єктів підприємницької діяльності близького та дальнього зарубіжжя.

Підприємствами установ виконання покарань управління ДПтС України в Херсонській області представлено зразки виробів та наочну інформацію у вигляді рекламних буклетів, плакатів, прайс-листів, тощо.

Особливу зацікавленість відвідувачів викликали електричні обігрівачі виробництва підприємства Північної виправної колонії (№90), які в умовах сьогодення є дуже актуальними, та башта Рожновського виробництва підприємства Дар'ївської виправної колонії (№10).

Не без уваги залишились і вироби сувенірної продукції, які вже є своєрідною візитною карткою установ виконання покарань. Під час ярмарку, продукції виготовленої в місцях позбавлення волі була приділена особлива увага.

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів