Скандал навколо Херсонського державного університету

Неодноразово Херсонський державний університет був у центрі уваги засобів масової інформації...

І завжди колектив з вдячністю сприймав похвалу та гідно реагував на об'єктивну критику. Але у всього є межа. І сьогодні її вчергове нахабно перетнули у спробі заплямувати один із провідних вищих навчальних закладів Півдня України.

На одному з херсонських інформаційних сайтів із посиланням на першоджерело з'явилася анонімна стаття провокаційного змісту. Але у гонитві за гонораром автор припустився прикрої помилки: на херсонському сайті інформація з'явилася на півгодини раніше, ніж на сайті, на який посилаються як на першоджерело. У заголовок матеріалу винесено звинувачення в.о.ректора ХДУ Олександра Ходосовцева у саботажі заходу, присвяченого відносинам Україна – НАТО. Маємо зауважити, що жодних офіційних документів щодо проведення вищезазначеної конференції до керівництва вишу не надходило. А на факультет, який став місцем проведення зустрічі, організатор потрапив незрозумілим для керівництва шляхом.

Захід таки відбувся. Студенти та викладачі юридичного факультету взяли активну участь в обговоренні актуальних питань, а дехто ще й отримав призи за участь у вікторині. Студентам Дарині Бегмі, Андрію Свинаренку, Цегельнику Олександру дісталися інформаційні буклети про НАТО.

Однак за словами присутніх, деякі цитати, наведені у вищезгаданому матеріалі, не відповідають дійсності. Реалії сьогодення такі, що замовні матеріали та нечисті на руку журналісти вже давно нікого не дивують. Але цей матеріал викликав обурення не тільки керівництва – він потрапив на очі багатьом співробітникам і студентам ХДУ, спричинивши цілком зрозуміле невдоволення. Тож нехай всі перекручені факти лишаються на совісті так званого журналіста.

Та наостанок хочеться додати, що Херсонський державний університет завжди тримав і тримає курс на євроінтеграцію, виховання молоді у дусі патріотизму, безмежної любові до Батьківщини та формування високопрофесійних фахівців, здатних у майбутньому розбудовувати нашу державу.

Прес-центр ХДУ

P.S. Можливо прес-центр ХДУ мав на увазі ось цю публікацію.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон