Регіональний конкурс «Топ-10 туристичних перлин Херсонщини»

До Всесвітнього Дня туризму управлінням туризму та курортів облдержадміністрації започатковано проведення регіонального конкурсу «Топ-10 туристичних перлин Херсонщини».

Районними державними адміністраціями та міськвиконкомами міст обласного значення надано близько 300 пропозицій щодо туристичних атракцій Херсонщини, серед яких подієві заходи (фестивалі, свята, народні гуляння, змагання тощо), природні, архітектурні, історико-культурні туристичні об?єкти, самобутні колоритні етнофольклорні колективи, народні традиції, ремесла. Для участі у конкурсі відібрано 32 туристичні атракції (більш детальний опис атракцій http://visitkherson.gov.ua/docs/top-10).

Проголосувати за Топ-10 можна на сторінці "Vkontakte" в групі "Херсонщина туристична" за наступним посиланням http://vk.com/topic-75895401_30538299. Голосування триватиме до 25 вересня поточного року. Підбиття підсумків та визначення Топ-10 туристичних перлин Херсонщини відбудеться в рамках Таврійського інвестиційного туристичного форуму (26 вересня 2014 року, м.Нова Каховка).

За результатами проведеної роботи та отриманих пропозицій стосовно найцікавіших туристичних атракцій буде сформовано туристичний довідник-каталог «Туристичні перлини Херсонщини», випуск якого заплановано на 2015 рік.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон