Херсонців якось дивно привітали на День Незалежності

Нагадаємо, що вчора, 24 серпня у місті Херсоні відбувся урочистий мітинг з нагоди святкування Дня Незалежності України, під час якого привітав херсонців, якщо так можна сказати, поки що губернатор області Юрій Одарченко...

Юрій Віталійович під час своєї промови, позгадував політичні партії, сказавши, що окремі з них не хотіли, щоб Україна стала незалежною, за його словами, вони просто боялись, що їхні партії закриють, хоча навіщо було говорити про політику під час свята не дуже зрозуміло... Цікаво, що про партію «Батьківщина» Одарченко і слова не сказав... Та й навіщо, адже чужі помилки краще видно аніж свої, чи не так?

«Раніше успішною вважалася людина, яка могла розкрадати державне майно, яка могла обманути людей, які знаходились поряд. Все це накопичило в суспільстві такі протиріччя, які вибухнули революцією гідності на Майдані. Поштовхом для того, щоб все це відбулося стало те, що Янукович відмовився підписувати угоду про асоціацію. Внаслідок відстоювання права бути європейцями ми отримали багато жертв. Сьогодні також продовжуються трагічні події, ми знаходимось в стані бойових дій з агресором.

Перед нами стоїть дуже багато завдань, ми змусимо зробити те, що не було зроблено 23 роки тому, адже у владі мають бути чесні люди. Закон про люстрацію дасть можливість відсторонити від влади тих, хто заплямував себе, хто не мав чесності й гідності працювати на громаду, а працював на себе та на свої статки.

Херсон – зробив все, щоб показати Україні, як потрібно гуртувати суспільство. Я пишаюся тим, що ми в Херсоні зробили так, щоб жодний провокатор, ворог не міг підняти голову, бо його не підтримують херсонці. Велика честь і повага бути в такій громаді, працювати з вами усіма...», - сказав Одарченко.

Оце так, честь і повага бути в такій громаді! А чому ж тоді, Юрій Віталійович написав заяву про звільнення? Для того, щоб акцентувати увагу Президента України про необхідність введення воєнного стану на території Херсонської області, як він сам казав, чи для того, щоб увійти в новий склад Верховної Ради? Про які завдання, що стоять, як каже пан Одарченко, перед нами, йде мова? Адже губернатором, Юрію Віталійовичу залишилось правити не довго, а про це він людям вчора казати не захотів.

Очевидно, що слова про чесних людей у владі лише прикриття. Будучи чесним не можна поєднувати депутатський мандат і посаду губернатора, що якраз суперечить закону і моралі...

Тетяна БОЙКО
фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів