Проти чуток і паніки в Скадовську

Виступив міський голова Скадовська Олександр Гавриш у спеціальному телезверненні до міської громади та гостей міста-курорту, в якому мер спростував чутки та панічні настрої. Пропонуємо текстовий варіант звернення:

Шановні члени міської громади та гості міста-курорту.

Останнім часом містом ширяться панічні настрої, спеціально поширюються плітки про те, що начебто існує розпорядження міського голови про вивезення дітей з оздоровчих закладів до 15 серпня та введення військового стану.

Відповідально заявляю, до моїх слів приєднується голова районної державної адміністрації Бобилєв Юрій Олександрович та депутатський корпус, про спростування безпідставної інформації.

Сьогодні, у реальній ситуації, триває оздоровчий процес, у морі купаються діти, активно працює міська набережна, скадовчани мають заробіток. У Скадовську нині багато відпочиваючих, чимало зусиль було прикладено у місті, щоб оздоровчий сезон відбувся позитивно, динамічно і цікаво.

Відпочинок триває у спокійній атмосфері, після 15 серпня за прогнозами синоптиків спека відступить, встановиться тепла і лагідна погода. Скадовський район багатий на овочі і фрукти, екологічно чиста продукція, вирощена у достатку сонячного тепла, нині доступна для насичення вітамінами зміцнення імунної системи.

У Скадовському краї вам раді завжди. Ми щиро чекаємо гостей, розділяючи всі багатства курорту з друзями. Як у кожній справі є й певні недоліки, але ми працюємо, удосконалюємося, залучаємо всіх до порядку у місті.

Шановні, мира, добра вам і злагоди!

Міський голова Скадовська
Олександр Гавриш

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон