Чи готові херсонські пляжі до курортного сезону?

Херсонська міжрайонна екологічна прокуратура проводить перевірку готовності пляжів м. Херсона до літнього сезону 2014 – результати не втішні...

Херсонською міжрайонною екологічною прокуратурою спільно з контролюючими органами проводяться перевірки щодо додержання органами державної влади, місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання вимог природоохоронного законодавства при облаштуванні пляжних зон у м. Херсон.

Встановлено, що на сьогодні в межах річки Дніпро, її водосховищ та Дніпровсько-Бузького лиману визначені місця масового відпочинку людей, а саме: 5 пляжів та 7 зон відпочинку, які на даний час не паспортизовано. Причиною цьому є невідповідність пляжів діючим державним санітарним нормам.

Також, перевірці підлягає актуальне питання щодо забезпечення вільного та безоплатного доступу громадян до території пляжів.

Екологічним прокурором за результатами проведених перевірок буде надано принципову оцінку повноти використання контролюючими органами, наданих законом повноважень у сфері забезпечення належного функціонування місцевих пляжів та діяльності суб'єктів господарювання у віданні яких перебувають зони відпочинку.

Прес-служба Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон