Влітку до Херсона прибудуть нові тролейбуси

Херсон, нові, тролейбуси
До 1 липня 2022 року Херсон має отримати першу партію нових тролейбусів. За словами керівника МКП “Херсонелектротранс” Ігоря Житченка, це – 15 машин.

“Нові тролейбуси — низькопідлогові, з кондиціонером у салоні та кабіні водія, сучасні та зручні для всіх категорій пасажирів”, – розповідає Ігор Житченко.

Нагадаємо, що 26 листопада міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» та ТОВ «БКМ-Україна» підписали договір на постачання 42 одиниць техніки.

Оновлення міського комунального транспорту відбувається за ініціативи Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва у рамках співпраці з ЄБРР. Також МКП «Херсонелектротранс» має отримати грант від ЄБРР у розмірі і на модернізацію контактної мережі.

Тролейбуси, на які очікує Херсон, обладнані автономним ходом на 100 метрів, кондиціонерами, розташованими у кабіні водія та салоні, електронною інформаційною системою, маршрутними покажчиками, автоматичним оголошенням зупинок та системою відеоспостереження.


Нагадаємо, саме з 1 липня 2022 року в Херсоні вступає в силу новий тариф на перевезення у міському електротранспорті, який складатиме 6 грн. До слова, до серпня 2021 року в Херсоні діяв найнижчий тариф в Україні.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів