У Херсоні затвердили тарифи на перевезення громадським транспортом

Херсон, тарифи, транспорт
Сьогодні, 27 січня виконавчий комітет Херсонської міської ради підтримав рішення “Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту загального користування”.

Так, згідно документу, із 1 липня 2022 року тариф на перевезення пасажирів у тролейбусах складатиме 6 грн.

Тарифи на послуги з перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування за наявності GPS-трекерів складатимуть 8,00 грн за одну поїздку. Для дітей шкільного віку, за наявності та пред’явлення водієві при вході до маршрутного транспортного засобу учнівського квитка, на період 01.09 до 30.06 – в розмірі 4,00 грн за одну поїздку.

Рішення стосовно встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів у міських маршрутних автобусах набере чинності з моменту його підписання.

За словами в.о.заступника міського голови В’ячеслава Білковського, рішення про підвищення тарифів у міському транспорті продиктоване в першу чергу здорожчанням електроенергії, комплектуючих та інших складових тарифу.

“Ми знаємо, що до цього тарифи у міських автобусах були диференційовані – 6 грн херсонців платили за перевезення у транспорті малої місткості. У зв’язку з тим, що останній працює на паливі газ-метан, який за дуже короткий термін подорожчав майже на 143%, перевезення стали нерентабельними. Це призвело до того, що приватні перевізники почали масово не виходити на маршрути”, – пояснює В’ячеслав БІЛКОВСЬКИЙ.


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів