У Херсонському театрі вируватимуть "Фатальні пристрасті"

Херсон, театр, вистава
Херсонський академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша до Дня закоханих готує музичну прем’єру “Фатальні пристрасті”, яка запланована для глядачів на 12,13 та 14 лютого.

Що можна знайти у звичайній шафі? Старі речі, тремпелі, взуття, давно забуту заначку чоловіка? А що може лежати у шафі готельного номеру? Капці, халати, рушники або… тіло людини?!

«Фатальні пристрасті» – це динамічний сюжет, інтриги, несподівані повороти долі та сміх до сліз! Весела музична комедія про кохання з переслідуваннями, політикою, неочікуваним весіллям (принаймні, на словах), намірами на адюльтер та, безсумнівно, щасливим фіналом!

У виставі задіяні: народна артистка України Ружена Рубльова, заслужені артисти України Тетяна Проворова, Євген Гамаюнов і Таїсія Новачук, Світлана Журавльова, Павло Костенко, Андрій Клочко, Сергій Мевша, Тетяна Мисак, Наталя Вишневська, Сергій Іванюк, а також артисти оркестру!

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк.

Мова – українська.

Квитки можна придбати у касах або на сайті театру
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів