На вимогу прокуратури суд поповнив бюджет Херсона на 650 тисяч гривень

бюджет, прокуратура, забудовник
Постановою Південно – західного апеляційного господарського суду підтверджено законність судового рішення, яким задоволено позов прокуратури про стягнення із забудовника до бюджету м. Херсона коштів пайової участі в розмірі 650 тис. грн.

Прокуратурою доведено, що приватне підприємство перед виконанням будівельних робіт багатоквартирного житлового комплексу з прибудованими приміщеннями громадського призначення, розташованого за адресою: м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 29, площею 1314 кв.м зобов’язалося за договором сплатити відповідні кошти для розвитку інфраструктури міста.

Однак забудовник, ухиляючись від сплати коштів та виконання взятих зобов’язань, оскаржував судові рішення про задоволення позову прокурора до суду вищої інстанції.

Водночас апеляційний суд з урахуванням обґрунтованої та принципової позиції прокурорів відмовив у задоволенні апеляційної скарги, а відтак із підприємства буде стягнуто кошти на розвиток міста.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон