Наталю Гуменюк звільнили з посади керівниці Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня

Наталя, Гуменюк, звільнили, південь, речниця
Генштабом прийнято рішення щодо завершення відрядження полковниці Наталії Гуменюк та виключення її з сил та засобів відповідного угруповання військ з 19.04.2024.

Наразі на цю посаду триває відбір відповідного фахівця.

"Центр стратегічних комунікацій Сил оборони півдня працюватиме у штатному режимі, організовуючи співпрацю із представниками медіа, які мають відповідну акредитацію ЗСУ", — повідомляє Генеральний штаб ЗСУ

16 квітня українські журналісти та експерти медійних організацій вимагали замінити керівницю Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталю Гуменюк на "більш компетентну особу" і не допускати її до будь-якого керування комунікаціями. Джерела Суспільного тоді повідомляли, що головнокомандувачу ЗСУ Олександру Сирському вже доповіли про звернення медіаспільноти, він проінформований про ситуацію.

У коментарі Суспільному Наталія Гуменюк сказала, що бачила заяву-лист від "Медіаруху", але, за її словами, звернення адресоване не їй, а військовому керівництву.

В ефірі "Радіо Свобода" Гуменюк заявила, що доказів журналісти нібито не навели, а пресцентр Сил оборони півдня не порушив жодних наказів командування.

Наталія Гуменюк очолювала Об’єднаний координаційний пресцентр Сил оборони півдня України з квітня 2022 року.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон